1 |
NIVALDO ALMEIDA DA SILVA |
JAMES ON FIRE HDA |
P183240 |
WAGNER CRESPO LUIZ |
17.253 |
GP ARQM |
2 |
NIVALDO ALMEIDA DA SILVA |
JAMES ON FIRE HDA |
P183240 |
WAGNER CRESPO LUIZ |
17.327 |
GP ABQM |
3 |
PATRICK MARQUES DOS SANTOS |
JAMES BAR ACS |
P147186 |
AURELIO COSTA SOUZA |
17.393 |
GP ARQM |
4 |
FELIPE HIDEKI NASCIMENTO |
ANGEL LIDER TIMES FV |
P218760 |
EDMILSON SIQUEIRA VAREJAO SOBRINHO |
17.418 |
GP ARQM |
5 |
NIVALDO ALMEIDA DA SILVA |
JAMES ON FIRE HDA |
P183240 |
WAGNER CRESPO LUIZ |
17.546 |
Aberta Sęnior |
6 |
MIGUEL NEVES LIMA JUNIOR |
BELLE TA FAME DASH |
B009167 |
JOSE EUSTAQUIO DE FREITAS |
17.582 |
GP ABQM |
7 |
NIVALDO ALMEIDA DA SILVA |
WILD FAMOUS IMP |
P234174 |
WAGNER CRESPO LUIZ |
17.618 |
Aberta Sęnior |
8 |
PATRICK MARQUES DOS SANTOS |
JAMES BAR ACS |
P147186 |
AURELIO COSTA SOUZA |
17.629 |
Prof. Light |
9 |
POLIANA PEDRONI DA SILVA CORREIA |
HOLLAND RANCH AGR |
P223807 |
ANA CLARA DE ABREU NICOLI |
17.632 |
Amador Light |
10 |
IAGO ANTONIO RODRIGUES SANTOS |
ROCKET BRISCO |
P178990 |
JEAN JOSE ARAUJO LACERDA |
17.639 |
Prof. Light |
11 |
NIVALDO ALMEIDA DA SILVA |
ROCKET BRISCO |
P178990 |
JEAN JOSE ARAUJO LACERDA |
17.646 |
GP ARQM |
12 |
NIVALDO ALMEIDA DA SILVA |
EL CHESSE RCH |
P204680 |
RODRIGO WEIDMANN MENEZES |
17.718 |
Aberta Sęnior |
13 |
PATRICK MARQUES DOS SANTOS |
BELA MOOSE ACS |
P252559 |
AURELIO COSTA SOUZA |
17.718 |
GP ARQM |
14 |
NIVALDO ALMEIDA DA SILVA |
WILD FAMOUS IMP |
P234174 |
WAGNER CRESPO LUIZ |
17.728 |
GP ARQM |
15 |
FERNANDO SOUSA LOIOLA |
YULE LIDER |
P130624 |
RAFAELLA DE ALMEIDA MARTINS |
17.747 |
GP ARQM |
16 |
POLIANA PEDRONI DA SILVA CORREIA |
HOLLAND RANCH AGR |
P223807 |
ANA CLARA DE ABREU NICOLI |
17.749 |
GP ARQM |
17 |
MANOEL RODRIGUES CACIQUE FILHO |
PHENOM DASH YR |
P210540 |
JOESLEY RAMALHO SANTANA |
17.770 |
GP ARQM |
18 |
MIGUEL NEVES LIMA JUNIOR |
MILK BEE DEE |
P266469 |
JOSE EUSTAQUIO DE FREITAS |
17.772 |
GP ARQM |
19 |
ODORICO FRANCISCO DOS SANTOS |
VICTORY TEARS RCH |
P182808 |
RAFAELLA PINTO DE SIQUEIRA |
17.793 |
GP ARQM |
20 |
EDUARDO FORMIGA SOUZA |
JAMES BAR ACS |
P147186 |
AURELIO COSTA SOUZA |
17.797 |
Jovem |
21 |
LEONARDO PEREIRA MACEDO |
QUICK JAMES |
B010537 |
SIMONE FAVARES |
17.816 |
GP ARQM |
22 |
RUPHINO ANTONIO MARTINS |
LARA SHAKE FAME R2L |
P283061 |
LUIZ RENATO MADOREIRA |
17.817 |
Cavalo Iniciante |
23 |
POLIANA PEDRONI DA SILVA CORREIA |
HOLLAND RANCH AGR |
P223807 |
ANA CLARA DE ABREU NICOLI |
17.837 |
Amador Principiante |
24 |
PEDRO HENRIQUE CORREIA |
LEO SHINING |
P175384 |
ROGERIO MACIEL DUTRA |
17.837 |
Jovem |
25 |
FERNANDO SOUSA LOIOLA |
YULE LIDER |
P130624 |
RAFAELLA DE ALMEIDA MARTINS |
17.848 |
Prof. Light |
26 |
LEONARDO PEREIRA MACEDO |
BEIBA RED AGR |
P174763 |
VITOR DE SOUZA SENDRA |
17.852 |
GP ARQM |
27 |
MANOEL RODRIGUES CACIQUE FILHO |
RICK FOREVER |
P184577 |
RENATO DE SOUZA MACHADO |
17.863 |
Aberta Sęnior |
28 |
MANOEL RODRIGUES CACIQUE FILHO |
TINNY TA FAME IMP |
P233419 |
SAMUEL SALOMAO PINTO |
17.871 |
GP ARQM |
29 |
POLIANA PEDRONI DA SILVA CORREIA |
HOLLAND RANCH AGR |
P223807 |
ANA CLARA DE ABREU NICOLI |
17.877 |
Aberta Feminino |
30 |
MIGUEL NEVES LIMA JUNIOR |
MILK BEE DEE |
P266469 |
JOSE EUSTAQUIO DE FREITAS |
17.878 |
Aberta Júnior |
31 |
ANDRE RENATO DE SOUSA ALVES FILHO |
NIGHT TIME MAGIC |
M231616 |
ANDRE RENATO DE SOUSA ALVES FILHO |
17.878 |
GP ARQM |
32 |
ODORICO FRANCISCO DOS SANTOS |
VICTORY CORONA FV |
P186610 |
RAFAELLA PINTO DE SIQUEIRA |
17.884 |
GP ARQM |
33 |
FELIPE HIDEKI NASCIMENTO |
ANGEL LIDER TIMES FV |
P218760 |
EDMILSON SIQUEIRA VAREJAO SOBRINHO |
17.893 |
Aberta Júnior |
34 |
PATRICK MARQUES DOS SANTOS |
BELA MOOSE ACS |
P252559 |
AURELIO COSTA SOUZA |
17.897 |
Aberta Júnior |
35 |
NIVALDO ALMEIDA DA SILVA |
ALAFAYIZA RED FHP |
P251852 |
MIGUEL DIAS DA SILVA NETO |
17.935 |
GP ABQM |
36 |
NIVALDO ALMEIDA DA SILVA |
ROCKET BRISCO |
P178990 |
JEAN JOSE ARAUJO LACERDA |
17.944 |
Aberta Sęnior |
37 |
FERNANDO SOUSA LOIOLA |
JASMIN TUX JAY |
P156000 |
JULIANA GUZZO LEMPE |
17.958 |
GP ARQM |
38 |
RONALD CARDOSO PEREIRA |
BRISCO SIX RCH |
P193422 |
JULIANA GUZZO LEMPE |
17.960 |
Amador Master |
39 |
NIVALDO ALMEIDA DA SILVA |
ROCKET BRISCO |
P178990 |
JEAN JOSE ARAUJO LACERDA |
17.961 |
GP ABQM |
40 |
MIGUEL NEVES LIMA JUNIOR |
HOLLAND MOON EFFORT |
P175543 |
YASMIN MOREIRA COSTA |
17.966 |
Aberta Castrado |
41 |
ODORICO FRANCISCO DOS SANTOS |
VICTORY TEARS RCH |
P182808 |
RAFAELLA PINTO DE SIQUEIRA |
17.970 |
Aberta Castrado |
42 |
ODORICO FRANCISCO DOS SANTOS |
SALSINHO N ROLLS |
B005804 |
RAFAELLA PINTO DE SIQUEIRA |
17.989 |
GP ARQM |
43 |
GILSO DE BRITO DOS SANTOS |
RYON SPECIAL MCM |
P195021 |
ROGERIO REUTER LIMA |
17.989 |
Prof. Light |
44 |
GILVAN GOMES DE SOUZA |
XAVANTE LIDER FV |
P219138 |
IGOR RANGEL DOS SANTOS |
18.003 |
Aberta Sęnior |
45 |
MIGUEL NEVES LIMA JUNIOR |
HOLLAND MOON EFFORT |
P175543 |
YASMIN MOREIRA COSTA |
18.014 |
Aberta Sęnior |
46 |
THULIO SENNA REIS DE FREITAS |
MILK BEE DEE |
P266469 |
JOSE EUSTAQUIO DE FREITAS |
18.024 |
Amador Principiante |
47 |
WENOS FRANCISCO DOS ANJOS |
ZANDER TIMES FV |
P223528 |
ODIRLEY ZANETTI |
18.035 |
GP ARQM |
48 |
MIGUEL NEVES LIMA JUNIOR |
BELA SHADY FAME IMP |
P230414 |
SABRINA S QUARESMA SILVEIRA |
18.072 |
GP ARQM |
49 |
MANOEL RODRIGUES CACIQUE FILHO |
TINNY TA FAME IMP |
P233419 |
SAMUEL SALOMAO PINTO |
18.076 |
Aberta Júnior |
50 |
THULIO SENNA REIS DE FREITAS |
MILK BEE DEE |
P266469 |
JOSE EUSTAQUIO DE FREITAS |
18.096 |
Amador Light |
51 |
GILSO DE BRITO DOS SANTOS |
ALVORADA SAND FV |
P242926 |
SIMAO GAZZINELLI MARTIN |
18.097 |
GP ARQM |
52 |
ODORICO FRANCISCO DOS SANTOS |
ALUNO TIMES FV |
P242863 |
PRISCILA GONCALVES PROVEDEL |
18.099 |
Aberta Castrado |
53 |
GILVAN GOMES DE SOUZA |
XAVANTE LIDER FV |
P219138 |
IGOR RANGEL DOS SANTOS |
18.123 |
GP ARQM |
54 |
CARLOS GIOVANNI SOSSAI |
ALAFAYIZA RED FHP |
P251852 |
MIGUEL DIAS DA SILVA NETO |
18.132 |
Amador |
55 |
RONALD CARDOSO PEREIRA |
DA VINCI FROSTY |
P170842 |
JULIANA GUZZO LEMPE |
18.139 |
Amador Master |
56 |
ETTORE CAVALLIERI MARINHO |
GORDON FLY TIMES 3D |
P137459 |
NANAYANA COMETTI CAVALLIERI |
18.144 |
GP ARQM |
57 |
CARLOS GIOVANNI SOSSAI |
CASH IS BLUE ZZ |
P149746 |
GENILIO VILLAR BARBOSA NETO |
18.153 |
Amador Master |
58 |
KAUÂ ALVES CAPACIA |
MAYLA MATCH SHADY WF |
P198584 |
WILSON CAPACIA FILHO |
18.166 |
GP ARQM |
59 |
LEONARDO PEREIRA MACEDO |
MISS FAST JAMES |
P310787 |
ANDRESSA MACIEL DE FREITAS |
18.168 |
GP ARQM |
60 |
FERNANDA DELA COSTA DE OLIVEIRA |
JAY JAY WARS |
P147979 |
FERNANDA DELA COSTA DE OLIVEIRA |
18.169 |
Amador Principiante |
61 |
ODORICO FRANCISCO DOS SANTOS |
RCH DASHIN ABOVE |
P245644 |
MARIM GARCIA VARGAS |
18.171 |
Aberta Júnior |
62 |
NIVALDO ALMEIDA DA SILVA |
MARGOT THE QUEEN CH |
P228312 |
JOSE SILVANO BIZI |
18.174 |
GP ARQM |
63 |
EMANOEL SANTOS AGUIAR |
BELLA MATCH SHADY WF |
P196462 |
WILSON CAPACIA FILHO |
18.174 |
GP ABQM |
64 |
RENATA RODRIGUES COELHO |
SHADY TRES G2 |
P253391 |
RENATA RODRIGUES COELHO |
18.182 |
Aberta Feminino |
65 |
MANOEL RODRIGUES CACIQUE FILHO |
RICK FOREVER |
P184577 |
RENATO DE SOUZA MACHADO |
18.187 |
GP ARQM |
66 |
MIGUEL NEVES LIMA JUNIOR |
KYSHA ZORRERO |
P226528 |
JOSE EUSTAQUIO DE FREITAS |
18.190 |
Aberta Júnior |
67 |
MAYARA CABRAL RISCADO |
DON PABLO ZORRERO |
P129902 |
MARIA VITORIA SILVA MOREIRA GOMES DA FONSECA |
18.192 |
GP ARQM |
68 |
NINA NUNES |
LOLA BUCKLEY YR |
P185804 |
NINA LUCAS DA SILVA NUNES |
18.198 |
Amador |
69 |
NIVALDO ALMEIDA DA SILVA |
MARGOT THE QUEEN CH |
P228312 |
JOSE SILVANO BIZI |
18.215 |
Aberta Júnior |
70 |
TATIANE LAGE DE ALMEIDA DE SOUZA |
KZ TEQUILA CHICK RED |
P183537 |
RODRIGO DE FREITAS EDUARDO |
18.218 |
Aberta Feminino |
71 |
LUIZ RENATO MADOREIRA |
BEAUTY COUNTY |
P214876 |
LUIZ RENATO MADOREIRA |
18.219 |
Amador Master |
72 |
LEONARDO PEREIRA MACEDO |
LEO SMARTY AGR |
P243353 |
VITOR DE SOUZA SENDRA |
18.220 |
GP ARQM |
73 |
LEONARDO PEREIRA MACEDO |
O LENA TOP AGR |
P243342 |
MARYA DE LOURDES MOTA HABIB PAIVA |
18.226 |
Aberta Júnior |
74 |
GILSO DE BRITO DOS SANTOS |
RYON SPECIAL MCM |
P195021 |
ROGERIO REUTER LIMA |
18.232 |
GP ARQM |
75 |
ANDRE RENATO DE SOUSA ALVES FILHO |
NIGHT TIME MAGIC |
M231616 |
ANDRE RENATO DE SOUSA ALVES FILHO |
18.250 |
Junior |
76 |
MIGUEL NEVES LIMA JUNIOR |
KYSHA ZORRERO |
P226528 |
JOSE EUSTAQUIO DE FREITAS |
18.250 |
GP ARQM |
77 |
RAFAELLA PINTO DE SIQUEIRA |
SALSINHO N ROLLS |
B005804 |
RAFAELLA PINTO DE SIQUEIRA |
18.266 |
Aberta Feminino |
78 |
ODORICO FRANCISCO DOS SANTOS |
RCH LEO N THE SKY |
P247740 |
RODRIGO COSTA HENRIQUES |
18.274 |
GP ARQM |
79 |
AURELIO COSTA SOUZA |
JAMES BAR ACS |
P147186 |
AURELIO COSTA SOUZA |
18.288 |
Amador |
80 |
AURELIO COSTA SOUZA |
JAMES BAR ACS |
P147186 |
AURELIO COSTA SOUZA |
18.289 |
Amador Master |
81 |
RONALD CARDOSO PEREIRA |
DA VINCI FROSTY |
P170842 |
JULIANA GUZZO LEMPE |
18.292 |
Amador Light |
82 |
MIGUEL NEVES LIMA JUNIOR |
ZORRERA CODY |
P172491 |
MARIANA PELISSARI FINCO |
18.299 |
GP ARQM |
83 |
NINA NUNES |
LOLA BUCKLEY YR |
P185804 |
NINA LUCAS DA SILVA NUNES |
18.309 |
Amador Light |
84 |
NINA NUNES |
LOLA BUCKLEY YR |
P185804 |
NINA LUCAS DA SILVA NUNES |
18.313 |
Aberta Feminino |
85 |
MAYARA CABRAL RISCADO |
DON PABLO ZORRERO |
P129902 |
MARIA VITORIA SILVA MOREIRA GOMES DA FONSECA |
18.339 |
Amador Principiante |
86 |
JOAO CARLOS SOUSA SILVA |
EMPIRE KING EASE RTV |
P253888 |
RACHEL TEIXEIRA DIAS SALLES |
18.349 |
GP ABQM |
87 |
MIGUEL NEVES LIMA JUNIOR |
HOLLAND MOON EFFORT |
P175543 |
YASMIN MOREIRA COSTA |
18.358 |
GP ARQM |
88 |
GILVAN GOMES DE SOUZA |
MISS KATIE FAME BC |
P248613 |
DANIELLE DA SILVA QUINTANILHA ALVES |
18.360 |
GP ABQM |
89 |
EDUARDO FORMIGA SOUZA |
EF BELEZA NEGRA DASH |
P228756 |
AURELIO COSTA SOUZA |
18.370 |
Jovem |
90 |
FERNANDO SOUSA LOIOLA |
YULE LIDER |
P130624 |
RAFAELLA DE ALMEIDA MARTINS |
18.383 |
Aberta Castrado |
91 |
MIGUEL NEVES LIMA JUNIOR |
BELA SHADY FAME IMP |
P230414 |
SABRINA S QUARESMA SILVEIRA |
18.413 |
Aberta Sęnior |
92 |
YASMIN CHIEPPE |
COUNTRY LIDE IMP |
P232551 |
ALVARO LUIS CHIEPPE |
18.414 |
Aberta Feminino |
93 |
MIGUEL NEVES LIMA JUNIOR |
SANTIAGO GOOD RMV |
P291607 |
SABRINA S QUARESMA SILVEIRA |
18.422 |
GP ABQM |
94 |
WENOS FRANCISCO DOS ANJOS |
NATO FIRE H2M |
P269554 |
PAULO CESAR SCARIOT |
18.425 |
Cavalo Iniciante |
95 |
THIAGO DANIEL LEONE LOUREIRO |
ZAYN APOLLO FV |
P200936 |
THIAGO DANIEL LEONE LOUREIRO |
18.425 |
GP ABQM |
96 |
ODORICO FRANCISCO DOS SANTOS |
LEGACY CASH TIMES |
P175883 |
ARTHUR DIAS DE ALMEIDA |
18.456 |
Aberta Castrado |
97 |
GILSO DE BRITO DOS SANTOS |
ALVORADA SAND FV |
P242926 |
SIMAO GAZZINELLI MARTIN |
18.458 |
Prof. Light |
98 |
ODORICO FRANCISCO DOS SANTOS |
KZ CUTUCA JAMES |
B010891 |
CLAUDIO GOMES DE SOUZA |
18.470 |
GP ABQM |
99 |
CARLOS GIOVANNI SOSSAI |
ALAFAYIZA RED FHP |
P251852 |
MIGUEL DIAS DA SILVA NETO |
18.472 |
Amador Master |
100 |
FERNANDA DELA COSTA DE OLIVEIRA |
JAY JAY WARS |
P147979 |
FERNANDA DELA COSTA DE OLIVEIRA |
18.473 |
Amador Light |