1 |
NIVALDO ALMEIDA DA SILVA |
TAYLOR SHADY |
P250002 |
THAISA MATOS RIBEIRO |
16.631 |
GP ABQM |
2 |
NIVALDO ALMEIDA DA SILVA |
BRISCO JAYBEE |
P188340 |
THAISA MATOS RIBEIRO |
16.664 |
GP ABQM |
3 |
RENATO DA SILVA |
SIXIM JAY |
M284994 |
RUBIA ROCHA NEVES FERREIRA |
16.670 |
GP Organnact |
4 |
JOSE APARECIDO ROCHA DE ALMEIDA |
EXCLUSIV TA FAME SZ |
P286963 |
FELIPE SIMOES ZICA |
16.672 |
GP ABQM |
5 |
THAISA MATOS RIBEIRO |
TAYLOR SHADY |
P250002 |
THAISA MATOS RIBEIRO |
16.672 |
Feminino |
6 |
NIVALDO ALMEIDA DA SILVA |
BRISCO JAYBEE |
P188340 |
THAISA MATOS RIBEIRO |
16.679 |
Aberta Sęnior |
7 |
NIVALDO ALMEIDA DA SILVA |
RCH KINGFIRE SPECIAL |
P235971 |
AVA MARLA VIEGAS PENA BATISTA |
16.696 |
GP Organnact |
8 |
KEVERSON ANIELLE FIALHO DE SOUZA |
B2B REALITY ZORRERO |
P284336 |
B2B RANCH |
16.711 |
GP Organnact |
9 |
RODOLFO NOGUEIRA DE CARVALHO |
CAJU FIREWATER |
P303829 |
RODRIGO WEIDMANN MENEZES |
16.719 |
Class. Slot Race |
10 |
THAISA MATOS RIBEIRO |
TAYLOR SHADY |
P250002 |
THAISA MATOS RIBEIRO |
16.774 |
GP Organnact |
11 |
DANIEL OLIVEIRA BASTOS |
GLITTER SWEET G1 |
P271398 |
SAUL FERREIRA MOURA FILHO |
16.782 |
GP ABQM |
12 |
LEONARDO PEREIRA MACEDO |
AZZA FAME EK |
P272706 |
JOILSON MACIEL BARCELOS FILHO |
16.812 |
GP ABQM |
13 |
DANIEL OLIVEIRA BASTOS |
ZULLU SEIS |
P260664 |
ANDRIELI CRISTINA COELHO LAZZARIS |
16.831 |
GP ABQM |
14 |
JOSE APARECIDO ROCHA DE ALMEIDA |
EXCLUSIV TA FAME SZ |
P286963 |
FELIPE SIMOES ZICA |
16.845 |
Aberta Júnior |
15 |
ARON HENRIQUE ANDRADE FERREIRA |
RCH LADY FAME BUG |
P248750 |
WAGNER CRESPO LUIZ |
16.848 |
GP Organnact |
16 |
NIVALDO ALMEIDA DA SILVA |
ZICA TIMES FV |
P232539 |
WAGNER CRESPO LUIZ |
16.856 |
GP ABQM |
17 |
NIVALDO ALMEIDA DA SILVA |
BRISCO JAYBEE |
P188340 |
THAISA MATOS RIBEIRO |
16.863 |
GP Organnact |
18 |
NEHEMIAS LIMA DOS SANTOS FILHO |
3D PIETRA BEAVER |
P290845 |
DURVAL FERNANDES DE SOUZA FILHO |
16.885 |
GP ABQM |
19 |
JOSE APARECIDO ROCHA DE ALMEIDA |
EXCLUSIV TA FAME SZ |
P286963 |
FELIPE SIMOES ZICA |
16.894 |
GP Organnact |
20 |
FELIPE ZAO GOMES |
LIONEL BEAVER 3D |
B008959 |
LEANDRO QUINTANILHA CAMARINHA |
16.897 |
Aberta Sęnior |
21 |
NEHEMIAS LIMA DOS SANTOS FILHO |
GOTTI VICTORY J2F |
B011396 |
ANDRE FELIPE ESPINDOLA DE FREITAS |
16.898 |
Slot Ouro |
22 |
NIVALDO ALMEIDA DA SILVA |
RCH KINGFIRE SPECIAL |
P235971 |
AVA MARLA VIEGAS PENA BATISTA |
16.905 |
GP ABQM |
23 |
RODOLFO NOGUEIRA DE CARVALHO |
LEO SMARTY AGR |
P243353 |
VITOR DE SOUZA SENDRA |
16.909 |
Prof. Light |
24 |
SILVIO FELIX DE JESUS |
IMP SILK N TIMES |
P265884 |
GLAUCO CARVALHO OLIVEIRA |
16.910 |
Aberta Júnior |
25 |
ERIQUE ALVES COSTA |
FABIOLA TIMES RPF |
P188014 |
WAGNER CRESPO LUIZ |
16.914 |
GP ABQM |
26 |
NIVALDO ALMEIDA DA SILVA |
RCH KINGFIRE SPECIAL |
P235971 |
AVA MARLA VIEGAS PENA BATISTA |
16.924 |
Aberta Castrado |
27 |
DANIEL OLIVEIRA BASTOS |
GLITTER SWEET G1 |
P271398 |
SAUL FERREIRA MOURA FILHO |
16.938 |
Aberta Júnior |
28 |
NIVALDO ALMEIDA DA SILVA |
TINNY TA FAME IMP |
P233419 |
SAMUEL SALOMAO PINTO |
16.960 |
GP Organnact |
29 |
FELIPE ZAO GOMES |
COUNTRY EL TIMES FV |
P290371 |
LEANDRO QUINTANILHA CAMARINHA |
16.972 |
Aberta Júnior |
30 |
THAISA MATOS RIBEIRO |
LAST TRULY RED |
P213615 |
THAISA MATOS RIBEIRO |
16.974 |
GP Organnact |
31 |
GABRIELA CRESPO LUIZ MUYLAERT |
BRISCO JAYBEE |
P188340 |
THAISA MATOS RIBEIRO |
16.975 |
Jovem B |
32 |
JOAO CARLOS SOUSA SILVA |
RCH BELA BEAVER |
B009396 |
NANAYANA COMETTI CAVALLIERI |
16.978 |
Aberta Sęnior |
33 |
LEONARDO PEREIRA MACEDO |
BLESSED BY DESIGN |
P354864 |
JOSE GERALDO GONCALVES NETO |
16.989 |
Slot Ouro |
34 |
JOSE APARECIDO ROCHA DE ALMEIDA |
NOAH BEST FAME N3 |
P280560 |
FELIPE SIMOES ZICA |
16.989 |
GP Organnact |
35 |
FELIPE ZAO GOMES |
LIONEL BEAVER 3D |
B008959 |
LEANDRO QUINTANILHA CAMARINHA |
16.997 |
Aberta Castrado |
36 |
THAISA MATOS RIBEIRO |
LAST TRULY RED |
P213615 |
THAISA MATOS RIBEIRO |
16.998 |
Feminino |
37 |
JOAO VITOR MARTINS FARIA |
TA FAMOSO |
P142555 |
FERNANDA MARTINS MILIOSSE FARIA |
17.004 |
Amador Light |
38 |
THAISA MATOS RIBEIRO |
TAYLOR SHADY |
P250002 |
THAISA MATOS RIBEIRO |
17.007 |
Amador |
39 |
DAIANA ARANTES FILETI |
ABOUT THE FAME FBN |
P278156 |
DAIANA ARANTES SOUTO |
17.015 |
Amador Princ |
40 |
ETTORE CAVALLIERI MARINHO |
RH3D NAVARRO BEAVER |
B011172 |
NANAYANA COMETTI CAVALLIERI |
17.021 |
Junior Princ |
41 |
JOAO CARLOS SOUSA SILVA |
RCH BELA BEAVER |
B009396 |
NANAYANA COMETTI CAVALLIERI |
17.021 |
Prof. Light |
42 |
MARCIO MORALIS BUENO |
ST TRES SUGAR |
P260435 |
JEAN JOSE ARAUJO LACERDA |
17.022 |
Aberta Júnior |
43 |
NEHEMIAS LIMA DOS SANTOS FILHO |
FAMOUS CARTEL |
P196242 |
DURVAL FERNANDES DE SOUZA FILHO |
17.024 |
GP Organnact |
44 |
ANTONIO GABRIEL RODRIGUES |
FRENCHMANS DESING |
P288326 |
ANTONIO GABRIEL RODRIGUES |
17.025 |
GP Organnact |
45 |
ARON HENRIQUE ANDRADE FERREIRA |
RCH LADY FAME BUG |
P248750 |
WAGNER CRESPO LUIZ |
17.027 |
Aberta Sęnior |
46 |
FRANCISCO DE ASSIS TEIXEIRA DE LIMA |
RED LABEL LEROY |
P315494 |
WALLACE ALMEIDA FERNANDES RIBEIRO MOTA |
17.027 |
GP Organnact |
47 |
MARCIO MORALIS BUENO |
BEN SLICK YR |
P283890 |
JEAN JOSE ARAUJO LACERDA |
17.028 |
Aberta Júnior |
48 |
NEHEMIAS LIMA DOS SANTOS FILHO |
3D MUSTANG BEAVER |
B009397 |
DURVAL FERNANDES DE SOUZA FILHO |
17.029 |
Aberta Sęnior |
49 |
LEONARDO PEREIRA MACEDO |
LEO SMARTY AGR |
P243353 |
VITOR DE SOUZA SENDRA |
17.041 |
GP Organnact |
50 |
LEONARDO PEREIRA MACEDO |
RCH CREAM LEO CHEESE |
P247715 |
ITALO PACHECO DAS CHAGAS |
17.049 |
GP ABQM |
51 |
NIVALDO ALMEIDA DA SILVA |
SHADY AIM FAME IMP |
P230840 |
JEAN JOSE ARAUJO LACERDA |
17.049 |
GP ABQM |
52 |
FELIPE ZAO GOMES |
LIONEL BEAVER 3D |
B008959 |
LEANDRO QUINTANILHA CAMARINHA |
17.050 |
GP Organnact |
53 |
NEHEMIAS LIMA DOS SANTOS FILHO |
GOTTI VICTORY J2F |
B011396 |
ANDRE FELIPE ESPINDOLA DE FREITAS |
17.050 |
Class. Slot Race |
54 |
KEVERSON ANIELLE FIALHO DE SOUZA |
B2B LOUISVUITTON TUX |
M225739 |
B2B RANCH |
17.052 |
Aberta Sęnior |
55 |
NIVALDO ALMEIDA DA SILVA |
KING IN THE SKY RCH |
P194585 |
MARIANNA YOUNG PADRAO |
17.055 |
GP Organnact |
56 |
FRANCISCA ELENIR DOS SANTOS FORTE |
ST KISH |
P226504 |
FRANCISCA ELENIR DOS SANTOS FORTE |
17.070 |
Feminino |
57 |
DANIEL OLIVEIRA BASTOS |
WENDY VISTA |
P176604 |
EDUARDO KUCINSKI |
17.076 |
Aberta Sęnior |
58 |
MARCIO MORALIS BUENO |
DADIVA FRENCH YR |
P255802 |
JEAN JOSE ARAUJO LACERDA |
17.079 |
GP Organnact |
59 |
LEONARDO PEREIRA MACEDO |
MISS FAME CORONA IMP |
P252219 |
ANDRE LUIS DE JESUS POLASTRELI |
17.081 |
GP ABQM |
60 |
NEHEMIAS LIMA DOS SANTOS FILHO |
FAMOUS CARTEL |
P196242 |
DURVAL FERNANDES DE SOUZA FILHO |
17.083 |
GP ABQM |
61 |
LEONARDO PEREIRA MACEDO |
BLESSED BY DESIGN |
P354864 |
JOSE GERALDO GONCALVES NETO |
17.085 |
Class. Slot Race |
62 |
LEONARDO PEREIRA MACEDO |
MOANA BEAVER FBO |
P251933 |
FABIANO JOSE BELMONT ALMEIDA |
17.090 |
GP ABQM |
63 |
JOSE APARECIDO ROCHA DE ALMEIDA |
FIREWATER FIRE SZ |
P307910 |
FELIPE SIMOES ZICA |
17.093 |
GP Organnact |
64 |
NEHEMIAS LIMA DOS SANTOS FILHO |
3D PIETRA BEAVER |
P290845 |
DURVAL FERNANDES DE SOUZA FILHO |
17.094 |
Aberta Júnior |
65 |
NIVALDO ALMEIDA DA SILVA |
ZICA TIMES FV |
P232539 |
WAGNER CRESPO LUIZ |
17.098 |
Aberta Sęnior |
66 |
VICTOR ALMEIDA VALENTIM |
MR FAME DEE RCH |
P206799 |
VICTOR ALMEIDA VALENTIM |
17.101 |
GP Organnact |
67 |
KEVERSON ANIELLE FIALHO DE SOUZA |
B2B REALITY ZORRERO |
P284336 |
B2B RANCH |
17.101 |
Aberta Júnior |
68 |
VINICIUS GENELHU ARAUJO LACERDA |
ST TRES SUGAR |
P260435 |
JEAN JOSE ARAUJO LACERDA |
17.106 |
Amador Masc. |
69 |
FELIPE ZAO GOMES |
KRISTEN SEIS HR |
P294637 |
MATHEUS FRANCA PERROUT |
17.107 |
GP Organnact |
70 |
MARCIO MORALIS BUENO |
TITANIUM SLICK YR |
P292314 |
JEAN JOSE ARAUJO LACERDA |
17.108 |
Aberta Júnior |
71 |
NIVALDO ALMEIDA DA SILVA |
KING IN THE SKY RCH |
P194585 |
MARIANNA YOUNG PADRAO |
17.114 |
Aberta Sęnior |
72 |
ANA CECILIA NOGUEIRA DA SILVA |
CRISTAL FAMELEO RZZ |
P310686 |
ANA CECILIA NOGUEIRA DA SILVA |
17.117 |
Aberta Sęnior |
73 |
ARTHUR BULGARI COELHO |
RCH WIGGY DYNAMITE |
P235868 |
RICARDO CORREIA LEONARDO PEREIRA |
17.120 |
Prof. Light |
74 |
RODOLFO NOGUEIRA DE CARVALHO |
EL CHESSE RCH |
P204680 |
RODRIGO WEIDMANN MENEZES |
17.124 |
Aberta Sęnior |
75 |
ARON HENRIQUE ANDRADE FERREIRA |
PESARO RED FIRE |
P311741 |
WAGNER CRESPO LUIZ |
17.142 |
GP Organnact |
76 |
NELSON BARBOSA DE SOUZA |
3D MAZELTOV BEAVER |
P224046 |
NELSON BARBOSA DE SOUZA |
17.146 |
GP Organnact |
77 |
ARON HENRIQUE ANDRADE FERREIRA |
RCH LADY FAME BUG |
P248750 |
WAGNER CRESPO LUIZ |
17.162 |
Prof. Light |
78 |
VICTOR ALMEIDA VALENTIM |
MR FAME DEE RCH |
P206799 |
VICTOR ALMEIDA VALENTIM |
17.169 |
Amador Masc. |
79 |
LUIS FELIPE ALVES ESTEVES |
PEROLA QUESTION |
P157924 |
FELIPE DE SOUZA OLIVEIRA ESTEVES |
17.172 |
Jovem B |
80 |
DANIEL OLIVEIRA BASTOS |
RH3D ONLY A BEAVER |
B010922 |
DURVAL FERNANDES DE SOUZA FILHO |
17.176 |
Aberta Castrado |
81 |
JOSE APARECIDO ROCHA DE ALMEIDA |
CHEKLIST JET FALCAO |
B010835 |
JOSE APARECIDO ROCHA DE ALMEIDA |
17.177 |
GP ABQM |
82 |
JOAO DE OLIVEIRA NETO |
THE FAMOUS LIDER FV |
P153754 |
ALEXANDRE DE SOUZA |
17.178 |
GP Organnact |
83 |
LUCAS MARQUES BORGES |
ADO HORIZONTE |
P182596 |
LUCAS MARQUES BORGES |
17.181 |
Amador Masc. |
84 |
NIVALDO ALMEIDA DA SILVA |
PESARO RED FIRE |
P311741 |
WAGNER CRESPO LUIZ |
17.186 |
Aberta Júnior |
85 |
NEHEMIAS LIMA DOS SANTOS FILHO |
3D PENELOPE BEAVER |
P286459 |
DURVAL FERNANDES DE SOUZA FILHO |
17.186 |
GP ABQM |
86 |
NIVALDO ALMEIDA DA SILVA |
RCH KINGFIRE SPECIAL |
P235971 |
AVA MARLA VIEGAS PENA BATISTA |
17.191 |
Aberta Sęnior |
87 |
ANA CECILIA NOGUEIRA DA SILVA |
EBANO SAVANAH RCA |
P315918 |
ANA CECILIA NOGUEIRA DA SILVA |
17.191 |
Amador |
88 |
NELSON BARBOSA DE SOUZA |
3D MAZELTOV BEAVER |
P224046 |
NELSON BARBOSA DE SOUZA |
17.192 |
Amador Princ |
89 |
PEDRO MOEMA |
ITALO RED HNSA |
P298481 |
JUNIA LORENNA OLINDA CAMPOS |
17.194 |
Aberta Júnior |
90 |
ANA CECILIA NOGUEIRA DA SILVA |
CRISTAL FAMELEO RZZ |
P310686 |
ANA CECILIA NOGUEIRA DA SILVA |
17.200 |
GP Organnact |
91 |
MARCIO MORALIS BUENO |
BEN SLICK YR |
P283890 |
JEAN JOSE ARAUJO LACERDA |
17.201 |
GP Organnact |
92 |
LEONARDO PEREIRA MACEDO |
TASHA ZORRERO |
P299831 |
ENZO ROCHA TOREZANI |
17.204 |
Class. Slot Race |
93 |
NIVALDO ALMEIDA DA SILVA |
JAMES ON FIRE HDA |
P183240 |
WAGNER CRESPO LUIZ |
17.207 |
GP Organnact |
94 |
LEONARDO PEREIRA MACEDO |
MOANA BEAVER FBO |
P251933 |
FABIANO JOSE BELMONT ALMEIDA |
17.210 |
Aberta Sęnior |
95 |
ARON HENRIQUE ANDRADE FERREIRA |
PESARO RED FIRE |
P311741 |
WAGNER CRESPO LUIZ |
17.210 |
Prof. Light |
96 |
MARIA EDUARDA BARREIROS MARQUES |
EASE JAMES |
P220884 |
FLAVIO MORAES MARQUES |
17.210 |
Jovem C |
97 |
LUCAS CHAVES DOS SANTOS |
GUY GUY CHEESE RCH |
P179266 |
EDUARDO ARAUJO FONTANA |
17.213 |
Aberta Castrado |
98 |
LUCAS CHAVES DOS SANTOS |
SANTIAGO GOOD RMV |
P291607 |
SABRINA S QUARESMA SILVEIRA |
17.223 |
Aberta Sęnior |
99 |
MARCIO DA CRUZ SANTOS |
FOFURA THE FAME R2L |
P283885 |
TARCISIO DE MIRANDA ASSED ESTEFAN |
17.223 |
Prof. Light |
100 |
FELIPE ZAO GOMES |
KZ JURUPINGA ZORRERO |
B010643 |
DIOGO CRUZ CAMARINHA |
17.224 |
Aberta Sęnior |