1 |
GIOVANNA RUIZ BALBO |
ALECRIM TA FAME EK |
P189511 |
ADRIANA GOMES SLAVIERO |
17.919 |
Aberta Júnior |
2 |
ODAIR BUENO |
JAY KING FILLY |
P206176 |
MIRELA FAGIONATO LOCALI |
18.049 |
Aberta Júnior |
3 |
DJEIMI SALOBATRA SANDI DALGALO |
SPECIAL ZORRERO |
P112129 |
GISELDA SANDI DALGALO |
18.076 |
Tira Teima |
4 |
AILTON ALVES BARRETO |
HORUS ZEVI TIMES HPF |
P133269 |
APARECIDA DE LOURDES CAMARINI SCHMITT |
18.078 |
Aberta Sęnior |
5 |
LAURI MARTINS GULARTE |
ZD EDUTA FAME |
P163661 |
DAIANA JAQUELINE SIQUEIRA DA MAIA |
18.101 |
Aberta Sęnior |
6 |
AMAURI MARTINS GULARTE |
JAY KING MAID EK |
P106790 |
ARLINDO DAL PIZZOL NETO |
18.104 |
Tira Teima |
7 |
AMAURI MARTINS GULARTE |
JAY KING MAID EK |
P106790 |
ARLINDO DAL PIZZOL NETO |
18.112 |
GP ABQM |
8 |
FERNANDO APARECIDO MACEIO |
SUMMER TEM FISHERS |
P202483 |
ANA CAROLINA BUENO BRAVIN |
18.115 |
Aberta Júnior |
9 |
AMAURI MARTINS GULARTE |
PRIME TROUBLE LENA |
P152721 |
LUIZ CAMARGO NASCIMENTO |
18.140 |
Aberta Sęnior |
10 |
AMAURI MARTINS GULARTE |
PRIME TROUBLE LENA |
P152721 |
LUIZ CAMARGO NASCIMENTO |
18.147 |
GP ABQM |
11 |
LAURI MARTINS GULARTE |
BETTY FAMOUS EK |
P189690 |
SAUL FERREIRA MOURA FILHO |
18.183 |
Aberta Júnior |
12 |
JOAO BRUNO BASSO GULARTE |
BARON TWISTY |
P176200 |
CAMILLA MARLEN DE GEUS |
18.230 |
Tira Teima |
13 |
FERNANDO APARECIDO MACEIO |
EVEREST TA FAME |
P195986 |
MARA LETICIA BERTELLI MARCIANO |
18.235 |
Aberta Júnior |
14 |
ADEMILTON JOSE CAETANO |
FRENETIC TIMES |
P189180 |
GISELDA SANDI DALGALO |
18.262 |
GP ABQM |
15 |
LAURI MARTINS GULARTE |
ZD EDUTA FAME |
P163661 |
DAIANA JAQUELINE SIQUEIRA DA MAIA |
18.280 |
Tira Teima |
16 |
TASSILA WELLIN SANDI DALGALO |
POCODO FAILAS |
P120505 |
GISELDA SANDI DALGALO |
18.288 |
Tira Teima |
17 |
AMAURI MARTINS GULARTE |
PRIME TROUBLE LENA |
P152721 |
LUIZ CAMARGO NASCIMENTO |
18.290 |
Tira Teima |
18 |
DJEIMI SALOBATRA SANDI DALGALO |
SPECIAL ZORRERO |
P112129 |
GISELDA SANDI DALGALO |
18.308 |
Aberta Feminino |
19 |
TASSILA WELLIN SANDI DALGALO |
POCODO FAILAS |
P120505 |
GISELDA SANDI DALGALO |
18.364 |
Jovem C |
20 |
AMAURI MARTINS GULARTE |
BARON TWISTY |
P176200 |
CAMILLA MARLEN DE GEUS |
18.375 |
Aberta Júnior |
21 |
LAYSA HELENA REIS MODOS |
OKEY DOKEY ICY OFV |
P182432 |
ANDRESSA KASPROWICZ BARROS |
18.377 |
Tira Teima |
22 |
ANTONIO JOAO DE OLIVEIRA FILHO |
BOAMA APOLLO HPF |
P172686 |
MARA LUCIA DE OLIVEIRA / ANTONIO JOAO DE OLIVEIRA FILHO |
18.381 |
Principiante B |
23 |
TASSILA WELLIN SANDI DALGALO |
POCODO FAILAS |
P120505 |
GISELDA SANDI DALGALO |
18.391 |
Aberta Castrado |
24 |
ODAIR BUENO |
KIARA ONLY TA FAME |
P187328 |
JOSE RUBENS MORETTI JUNIOR |
18.398 |
GP ABQM |
25 |
LETICIA MOTERLE BORGES |
MR ZORRERO TIMES |
P096292 |
LETICIA MOTERLE BORGES |
18.409 |
Amador |
26 |
VITOR PRETTO BACKES |
BUENA ZORRERO |
P188169 |
DARCI JOSE BACKES |
18.414 |
Aberta Júnior |
27 |
JOSE CARLOS DOS SANTOS I |
MAJOR SUCESSO |
P204717 |
DAIANA JAQUELINE SIQUEIRA DA MAIA |
18.447 |
Aberta Júnior |
28 |
ENZO SAROLLI VILAR |
NOW HILL ADW |
P138083 |
JOAO VICTOR GUIMARAES CAETANO |
18.447 |
Jovem C |
29 |
AMANDA MOTERLE BORGES |
MR ZORRERO TIMES |
P096292 |
LETICIA MOTERLE BORGES |
18.458 |
Jovem C |
30 |
ADEMILTON JOSE CAETANO |
FRENETIC TIMES |
P189180 |
GISELDA SANDI DALGALO |
18.460 |
Aberta Júnior |
31 |
AILTON ALVES BARRETO |
LADY SPEED SHADY JAS |
P158148 |
MARIANA CAROLINE PELLISSARI |
18.502 |
Aberta Sęnior |
32 |
VITOR PRETTO BACKES |
FIRE EASE FLY HRP |
P189775 |
WALMOR JUNIOR DA SILVA |
18.503 |
Tira Teima |
33 |
ENZO SAROLLI VILAR |
NOW HILL ADW |
P138083 |
JOAO VICTOR GUIMARAES CAETANO |
18.506 |
Aberta Sęnior |
34 |
DAIANA JAQUELINE SIQUEIRA DA MAIA |
FIREWATER MOON ZD |
P126408 |
LEANDRO RAMOS ROSA |
18.507 |
Tira Teima |
35 |
ODAIR BUENO |
KIARA ONLY TA FAME |
P187328 |
JOSE RUBENS MORETTI JUNIOR |
18.515 |
Aberta Júnior |
36 |
DJEIMI SALOBATRA SANDI DALGALO |
SPECIAL ZORRERO |
P112129 |
GISELDA SANDI DALGALO |
18.517 |
Amador |
37 |
TASSILA WELLIN SANDI DALGALO |
WILD SNOW SHADY TIME |
P145933 |
GISELDA SANDI DALGALO |
18.520 |
Aberta Feminino |
38 |
GUILHERME DIAS RIBEIRO BOMM |
FLY JAY BEE |
P111194 |
JOSE ROBERTO TAVARES |
18.532 |
Mirim |
39 |
ANTONIO MARCOS DO NASCIMENTO |
CRISTAL MAIZA ZO |
P215033 |
VITORIA DUARTE ZUANAZZI |
18.545 |
Cavalo Iniciante |
40 |
VITOR PRETTO BACKES |
FIRE EASE FLY HRP |
P189775 |
WALMOR JUNIOR DA SILVA |
18.554 |
Jovem C |
41 |
FERNANDO COLOMBO DOS SANTOS |
FRANCIS FLY RPF |
P187928 |
LUIS FELIPE FRANCO GLANERT SOLEY |
18.555 |
GP ABQM |
42 |
GABRIEL LEITE CARDOSO |
ARIEL BEAVER HGASP |
P123910 |
CASSIUS LUIS BARREIROS |
18.555 |
Aberta Sęnior |
43 |
ANTONIO MARCOS DO NASCIMENTO |
CREAM SHADOW RCH |
P165848 |
DARCI JOSE BACKES |
18.569 |
GP ABQM |
44 |
ENZO SAROLLI VILAR |
GRAPH LENA POLLO OFV |
P136990 |
SILVIO FUMEGALI LOPES VILAR JUNIOR |
18.593 |
Jovem C |
45 |
ANTONIO JOAO DE OLIVEIRA FILHO |
EL ESPANHOL HPF |
P183081 |
KENNEDY PIRES DE OLIVEIRA |
18.612 |
Principiante B |
46 |
JHONATAN HENRIQUE BERNARDO COSTA |
THE BIG BEAT ADP |
M216678 |
LUIZA CAMPOS MARDEGAN |
18.618 |
Tira Teima |
47 |
AMANDA MOTERLE BORGES |
MR ZORRERO TIMES |
P096292 |
LETICIA MOTERLE BORGES |
18.628 |
Aberta Feminino |
48 |
GIOVANNA RUIZ BALBO |
THE FLOWERS GUY EK |
P205684 |
EDUARDO KUCINSKI |
18.634 |
Aberta Júnior |
49 |
JOSE CARLOS DOS SANTOS I |
VICTORY FAILAS |
P182437 |
MARINA HUPPES EMMEL |
18.644 |
Aberta Castrado |
50 |
EDUARDO FERNANDO GOMES DO NASCIMENTO |
HARLEY SHADY EK |
P189583 |
EDUARDO FERNANDO GOMES DO NASCIMENTO |
18.650 |
Amador |
51 |
LETICIA MOTERLE BORGES |
MR ZORRERO TIMES |
P096292 |
LETICIA MOTERLE BORGES |
18.652 |
Tira Teima |
52 |
BRUNA PAMELA LIBERATTI MORESCHI BUENO |
JAY KING FILLY |
P206176 |
MIRELA FAGIONATO LOCALI |
18.683 |
Amador |
53 |
ISADORA CAVALI |
ARTEMIS PLAYBOYS 3D |
M195840 |
GIOVANI CAVALI BONOTTO |
18.685 |
Principiante B |
54 |
ADEMILTON JOSE CAETANO |
MY DOLLY |
P164994 |
HARAS MANTOVANI LTDA |
18.689 |
Aberta Júnior |
55 |
LEONARDO ZANCHET SARAIVA |
BELLA TOL FAME KL |
P185435 |
ROBERTO SAROLLI SARAIVA |
18.704 |
Principiante C |
56 |
GUILHERME DIAS RIBEIRO BOMM |
HOBY TOP TROUBLE |
M202822 |
BELGIO BOMM JUNIOR |
18.712 |
Mirim |
57 |
EMANUEL PERINI LISSONI |
NATY SHINE FRECKLES |
P181016 |
GRACIELLE PERGO DOS SANTOS |
18.714 |
Aberta Júnior |
58 |
TASSILA WELLIN SANDI DALGALO |
WILD SNOW SHADY TIME |
P145933 |
GISELDA SANDI DALGALO |
18.728 |
Tira Teima |
59 |
JOSE ROBERTO AOKI FIGUEIREDO |
TIROLEZA TIME |
P181808 |
MARCIO ALESSANDRO DE CAMARGO |
18.734 |
Aberta Júnior |
60 |
MARCOS NEVES DE CARVALHO |
MR BLACK FAME EK |
P170903 |
EDUARDO KUCINSKI |
18.750 |
Aberta Sęnior |
61 |
VITOR PRETTO BACKES |
FIRE EASE FLY HRP |
P189775 |
WALMOR JUNIOR DA SILVA |
18.776 |
Aberta Júnior |
62 |
TASSILA WELLIN SANDI DALGALO |
WILD SNOW SHADY TIME |
P145933 |
GISELDA SANDI DALGALO |
18.791 |
Jovem C |
63 |
DAIANA JAQUELINE SIQUEIRA DA MAIA |
FIREWATER MOON ZD |
P126408 |
LEANDRO RAMOS ROSA |
18.801 |
Jovem C |
64 |
ANTONIO JOAO DE OLIVEIRA FILHO |
BOAMA APOLLO HPF |
P172686 |
MARA LUCIA DE OLIVEIRA / ANTONIO JOAO DE OLIVEIRA FILHO |
18.806 |
Tira Teima |
65 |
MARCOS NEVES DE CARVALHO |
RECORD FAMOUS EK |
P212495 |
ELISA ALVES MAGRI |
18.834 |
GP ABQM |
66 |
DJEIMI SALOBATRA SANDI DALGALO |
SPECIAL ZORRERO |
P112129 |
GISELDA SANDI DALGALO |
18.865 |
GP ABQM |
67 |
ODAIR BUENO |
BRISCO COUNTER |
X002192 |
JOSE RUBENS MORETTI JUNIOR |
18.868 |
GP ABQM |
68 |
JULIANA FRITZEN FINKEN |
SHADY LIFE ARM |
M221570 |
EDUARDO FRITZEN FINKEN |
18.870 |
Jovem A |
69 |
MILTON ALVES BARRETO |
DAPHNE CORONA |
P168814 |
ELAINE ZANIN DE OLIVEIRA |
18.874 |
Aberta Júnior |
70 |
JOSE ROBERTO AOKI FIGUEIREDO |
NIKKO TIME 4M |
P151075 |
NYANA GODOI CARPENEDO |
18.887 |
Amador |
71 |
VITOR PRETTO BACKES |
BUENA ZORRERO |
P188169 |
DARCI JOSE BACKES |
18.887 |
Jovem C |
72 |
VITOR PRETTO BACKES |
BUENA ZORRERO |
P188169 |
DARCI JOSE BACKES |
18.892 |
Tira Teima |
73 |
ANTONIO MARCOS DO NASCIMENTO |
CREAM SHADOW RCH |
P165848 |
DARCI JOSE BACKES |
18.901 |
Tira Teima |
74 |
JOSE ROBERTO AOKI FIGUEIREDO |
NIKKO TIME 4M |
P151075 |
NYANA GODOI CARPENEDO |
18.905 |
Tira Teima |
75 |
GUILHERME SALVADOR |
AISHA SHADE KG |
P165671 |
JULIA GIESEL DA SILVA |
18.909 |
Principiante C |
76 |
GABRIELLA PADOVANI |
ALFAMEL DASH |
M233439 |
ANA CRISTINA DE ALCANTARA FIORENZA |
18.910 |
Amador Principiante |
77 |
ODAIR BUENO |
BUGSTREAKIN |
P189085 |
RAFAEL KLAUCK BORBA |
18.936 |
GP ABQM |
78 |
DAIANA JAQUELINE SIQUEIRA DA MAIA |
MAJOR SUCESSO |
P204717 |
DAIANA JAQUELINE SIQUEIRA DA MAIA |
18.950 |
Jovem C |
79 |
ODAIR BUENO |
BRISCO COUNTER |
X002192 |
JOSE RUBENS MORETTI JUNIOR |
18.951 |
Aberta Júnior |
80 |
FABIO JUNIOR PEREIRA PINHEIRO |
DASH TO DESIGNER RCH |
P209617 |
STEPHANY VITORIA TARACZUK BOIKO |
18.953 |
Aberta Júnior |
81 |
ISADORA DE OLIVEIRA RIEDI |
ROCKY TIMES EK |
P136080 |
MARIANA DAS GRACAS LAZARINI |
18.961 |
Jovem C |
82 |
LAURI MARTINS GULARTE |
THREEFAMOUSDREAMS |
P154202 |
MARCIO HERMINIO MARQUES MOLEIRO |
18.969 |
Tira Teima |
83 |
ENZO SAROLLI VILAR |
GRAPH LENA POLLO OFV |
P136990 |
SILVIO FUMEGALI LOPES VILAR JUNIOR |
18.983 |
GP ABQM |
84 |
FERNANDO APARECIDO MACEIO |
EVEREST TA FAME |
P195986 |
MARA LETICIA BERTELLI MARCIANO |
18.996 |
Aberta Castrado |
85 |
SALLOMAO BARREIROS |
ARIEL BEAVER HGASP |
P123910 |
CASSIUS LUIS BARREIROS |
19.000 |
Principiante C |
86 |
FERNANDO APARECIDO MACEIO |
DASH TO DESIGNER RCH |
P209617 |
STEPHANY VITORIA TARACZUK BOIKO |
19.002 |
Tira Teima |
87 |
JHONATAN HENRIQUE BERNARDO COSTA |
ZANA CHARGE SIX ADP |
P184842 |
ARLINDO DAL PIZZOL NETO |
19.006 |
GP ABQM |
88 |
GABRIELLA PADOVANI |
ALFAMEL DASH |
M233439 |
ANA CRISTINA DE ALCANTARA FIORENZA |
19.015 |
Amador |
89 |
JOSE ROBERTO AOKI FIGUEIREDO |
NIKKO TIME 4M |
P151075 |
NYANA GODOI CARPENEDO |
19.018 |
Aberta Castrado |
90 |
JONATHAN DAMO |
WV CROMITA TOP DASH |
M226787 |
LEANDRO RAMOS ROSA |
19.024 |
Amador Principiante |
91 |
MARINES KOLBERG MACHADO |
MAIA VANDAL |
M208868 |
CRISTIANE GRUNEVALD |
19.034 |
Aberta Feminino |
92 |
PAULO CESAR CABRAL DE ARAUJO JUNIOR |
GOLD TWO KIDS |
P186142 |
PAULO CESAR CABRAL DE ARAUJO JUNIOR |
19.070 |
Principiante C |
93 |
ISADORA DE OLIVEIRA RIEDI |
ROCKY TIMES EK |
P136080 |
MARIANA DAS GRACAS LAZARINI |
19.084 |
Aberta Feminino |
94 |
EMANUEL PERINI LISSONI |
NATY SHINE FRECKLES |
P181016 |
GRACIELLE PERGO DOS SANTOS |
19.085 |
GP ABQM |
95 |
ALEX SANDRO FERNANDES JUNIOR |
ATON WHITE |
M232223 |
ANA LIVIA ZAGO FERNANDES |
19.118 |
Principiante B |
96 |
JULIANA FRITZEN FINKEN |
SHADY LIFE ARM |
M221570 |
EDUARDO FRITZEN FINKEN |
19.137 |
Principiante A |
97 |
TASSILA WELLIN SANDI DALGALO |
POCODO FAILAS |
P120505 |
GISELDA SANDI DALGALO |
19.138 |
Aberta Feminino |
98 |
ANTONIO MARCOS DO NASCIMENTO |
CREAM SHADOW RCH |
P165848 |
DARCI JOSE BACKES |
19.145 |
Aberta Júnior |
99 |
ANTONIO JOAO DE OLIVEIRA FILHO |
BOAMA APOLLO HPF |
P172686 |
MARA LUCIA DE OLIVEIRA / ANTONIO JOAO DE OLIVEIRA FILHO |
19.198 |
Jovem B |
100 |
ENZO SAROLLI VILAR |
NOW HILL ADW |
P138083 |
JOAO VICTOR GUIMARAES CAETANO |
19.205 |
GP ABQM |